Arhīvs

KNAB un GRECO eksperti izvērtējot dienestu darbību izzina arī arodbiedrības viedokli

Lai apzinātu patieso situāciju dienestos Eiropas padomes korupcijas apkarošanas eksperti izzina arī arodbiedrības viedokli.

Lasīt vairāk...

Aizvadīts ikgadējas LIDA delegātu kongress

8.decembrī, Valsts policijas koledžas telpās norisinājās Latvijas iekšlietu darbinieku arodbiedrības (LIDA) ikgadējais delegātu kongress.

Lasīt vairāk...

Valsts pārvaldes reforma jāveic domājot par dienējošo labklājību!

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības (LIDA) vadība pēdējo divu nedēļu laikā tikusies ar Iekšlietu ministru R.Kozlovski, Valsts kancelejas vadītāju J.Citkovski, kā arī ar Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Ieslodzījuma vietu pārvaldes vadītājiem.

Lasīt vairāk...

LIDA kļūst par Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības dalīborganizāciju

2017. gada 27. septembrī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) valde LBAS sastāvā uzņēma jaunu dalīborganizāciju – Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrību (LIDA).
Lasīt vairāk...

Nelaimes gadījuma izmeklēšana, ja konstatēts inficēšanās risks

Jebkurai amatpersonai ir nepieciešams ar iesniegumu vērsties pie pārvaldes priekšnieka ar lūgumu izmaksāt kompensāciju, pievienojot ārstniecības iestādes apliecinošus dokumentus. Iestāde nosūtīs uz Iekšlietu ministrijas CMEK, kura arī noteiks veselības bojājumu pakāpi un izmaksājamas summas apmēru.

Lasīt vairāk...

Vai arodbiedrība ir "Pakalpojums"?

Arodbiedrība nav domāta vienreizēja pakalpojuma saņemšanai, bet gan lai nodrošinātu darbiniekam tiesisku aizsardzību gadījumā, ja rodas problēmas dienestā.

Lasīt vairāk...

Par virsstundu samaksas samazināšanu

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība(LIDA) atbalsta Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) kategoriskus iebildumus ieceri samazināt piemaksas apmēru par virsstundām.

Lasīt vairāk...

Darbinieka atbildība par ceļu satiksmes negadījumu

Lietā Nr. SKC-0105-2016 AS „Rīgas Taksometru parks” kā darba devējs cēla tiesā maza apmēra prasību pret darbinieku lūdzot piedzīt zaudējumu atlīdzību 100 latus, kā arī tiesāšanās izdevumus.

Lasīt vairāk...

Lēmums par kompensācijām

Otrdien, 21.martā Ministru kabinets izdeva rīkojumu, kas paredz segt izdevumus, kas saistīti ar darba samaksas pārrēķinu amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm par laikposmu no 2014.gada 16.jūnija līdz 2016.gada 15.jūnijam saskaņā ar Augstākās tiesas 2016.gada 16.jūnija spriedumu.

Lasīt vairāk...

Par izglītību Valsts policijā

Otrdien, 7.martā, Ministru kabinets pieņēma zināšanai Iekšlietu ministrijas informatīvo ziņojumu „Par Valsts policijas vecāko virsnieku sagatavošanu”, kā arī uzdeva Iekšlietu ministrijai nodrošināt Valsts policijas amatpersonu otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības nodrošināšanas procesa koordināciju un izpildes monitoringu.

Lasīt vairāk...