Arhīvs

LIDA un VRS kopīgi īstenos nodarbināto apmierinātības aptauju (19/08/2020)

Lai kopīgi skaidrotu darbinieku aizplūšanas iespējamos cēloņus, kā arī meklētu labākos risinājumus, LIDA kopīgi ar VRS īstenos iestādē nodarbināto apmierinātības aptauju.

Lasīt vairāk...

Noslēdzies LIDA zīmējumu konkurss (01/08/2020)

Atzīmējot savas pastāvēšanas 10.gadadienu LIDA organizē vairākus pasākumus, kuru starpā ir arī zīmējumu konkurss "Mani vecāki darbā", kas nu ir noslēdzies.

Lasīt vairāk...

Papildus pienākumi - papildus samaksa (24/07/2020)

Iekšlietu ministrija savā lēmumā saistībā ar piemaksu noteikšanu par papildus pienākumu uzdošanu ir kategoriska - ja šādi pienākumi tiek uzdoti, tad jābūt arī piemaksai.

Lasīt vairāk...

Piemaksas IeVP (20/07/2020)

Pēdējās dienās LIDA saņem arvien vairāk satrauktus zvanus no IeVP amatpersonām par piemaksu saistībā ar Covid-19 vīrusa apkarošanu. Biedri norāda, ka kavējas piemaksas aprēķins un izmaksa, paužot šaubas, vai šāda piemaksa vispār tiks izmaksāta.

Lasīt vairāk...

Līgo! Līgo! Līgo!

Lustīgu visiem līgošanu! Un atceramies - drošība pirmajā vietā! 

 

 
Lasīt vairāk...

Attaisnota prombūtne - 8 stundu darba diena? (21/06/2020)

Ar Augstākās tiesas Rīcības sēdes lēmumu atstāts spēkā Administratīvās apgabaltiesas spriedums, ar kuru noraidīta LIDA biedra prasība par pārrēķina veikšanu.

Lasīt vairāk...

LIDA viedoklis saistībā ar izdienas pensiju sistēmu (10/06/2020)

Atsaucoeties uz LBAS aicinājumu, LIDA ir paudusi savu viedokli saistībā ar izdienas pensiju sistēmu. Aicinām ar to iepazīties arī savu biedrus.

Lasīt vairāk...

Par Covid-19 piemaksām Valsts policijā (21/05/2020)

Valsts policijas izplatījusi paziņojumu saviem darbiniekiem saistībā ar tā saucamo Covid-19 piemaksu aprēķināšanas un izmaksas kārtību iestādē.

Lasīt vairāk...

Par absolūto aizliegumu (20/05/2020)

LIDA ir saņēmusi Tiesībsarga biroja atbildi uz iesniegumu par amatpersonu atvaļināšanu no dienesta pamatojoties uz neatbilstību Dienesta gaitas likuma 4.panta prasībām.

Lasīt vairāk...

Sveicam profesionālajos svētkos!

LIDA sveic visus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus profesionālajos svētkos un nozares 155.gadadienā!

Lasīt vairāk...