Arhīvs

Noslēgusies LIDA un VRS kopīgi īstenotā aptauja (15/09/2020)

No 21.augusta līdz 4.septembrim Valsts robežsardzē (VRS) nodarbinātajiem, gan amatpersonām, gan darbiniekiem, bija iespēja piedalīties LIDA un VRS kopīgi īstenotajā aptaujā.

Lasīt vairāk...

Disciplinārsodīšanas funkcijas racionāla un efektīva izmantošana valsts pārvaldē (07/09/2020)

Turpinot sniegt informāciju par jaunumiem un tendencēm tiesu praksē, kas saistoša arī LIDA biedriem, aicinām iepazīties ar atteikumu ierosināt kasācijas tiesvedību saistībā ar IeM sūdzību.

Lasīt vairāk...

Izmaiņas LIDA finanšu nolikumā (01/09/2020)

Šodien, 1.septembrī, stājas spēkā grozījumi Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības finanšu nolikumā.

Lasīt vairāk...

LIDA un VRS kopīgi īstenos nodarbināto apmierinātības aptauju (19/08/2020)

Lai kopīgi skaidrotu darbinieku aizplūšanas iespējamos cēloņus, kā arī meklētu labākos risinājumus, LIDA kopīgi ar VRS īstenos iestādē nodarbināto apmierinātības aptauju.

Lasīt vairāk...

Noslēdzies LIDA zīmējumu konkurss (01/08/2020)

Atzīmējot savas pastāvēšanas 10.gadadienu LIDA organizē vairākus pasākumus, kuru starpā ir arī zīmējumu konkurss "Mani vecāki darbā", kas nu ir noslēdzies.

Lasīt vairāk...

Papildus pienākumi - papildus samaksa (24/07/2020)

Iekšlietu ministrija savā lēmumā saistībā ar piemaksu noteikšanu par papildus pienākumu uzdošanu ir kategoriska - ja šādi pienākumi tiek uzdoti, tad jābūt arī piemaksai.

Lasīt vairāk...

Piemaksas IeVP (20/07/2020)

Pēdējās dienās LIDA saņem arvien vairāk satrauktus zvanus no IeVP amatpersonām par piemaksu saistībā ar Covid-19 vīrusa apkarošanu. Biedri norāda, ka kavējas piemaksas aprēķins un izmaksa, paužot šaubas, vai šāda piemaksa vispār tiks izmaksāta.

Lasīt vairāk...

Līgo! Līgo! Līgo!

Lustīgu visiem līgošanu! Un atceramies - drošība pirmajā vietā! 

 

 
Lasīt vairāk...

Attaisnota prombūtne - 8 stundu darba diena? (21/06/2020)

Ar Augstākās tiesas Rīcības sēdes lēmumu atstāts spēkā Administratīvās apgabaltiesas spriedums, ar kuru noraidīta LIDA biedra prasība par pārrēķina veikšanu.

Lasīt vairāk...

LIDA viedoklis saistībā ar izdienas pensiju sistēmu (10/06/2020)

Atsaucoeties uz LBAS aicinājumu, LIDA ir paudusi savu viedokli saistībā ar izdienas pensiju sistēmu. Aicinām ar to iepazīties arī savu biedrus.

Lasīt vairāk...