Arhīvs

LIDA Ziemassvētku pasākumi (01/11/2018)

Kā jau līdz šim ierasts, arī šogad LIDA rīkos Ziemassvētku pasākumus dažādās Latvijas pilsētās, lai iepriecinātu savu biedru bērnus un mazbērnus ar jautrām rotaļām un saldām svētku dāvanām!

Lasīt vairāk...

VRK maina uzņemšanas noteikumus (12/11/2018)

Pateicoties LIDA iniciatīvai VRK atceļ noteiktas dienesta pieredzes nepieciešamību, kā arī minimālā vecuma ierobežojumu, no kura var uzsākt studijas VRK nepilna laika studijās.

Lasīt vairāk...

Atklāta vēstule Latvijas Republikas 13.Saeimas deputātiem (06/11/2018)

Šodien uz savu pirmo sēdi pulcējas 13.Saeima. Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība šajā sakarā nosūtījusi atklātu vēstuli visiem 13.Saeimas deputātiem.

Lasīt vairāk...

Dienestam noteikto prasību tiesiskie un praktiskie aspekti (02/11/2018)

Kā jau esam informējuši iepriekš, lai veicinātu biedru izpratni saistībā ar dienesta gaitu regulējošo normatīvo aktu saturu, LIDA uzsāk publikāciju sēriju ar plašāku skaidrojumu par tiem jautājumiem, ar kuriem LIDA juristi saskaras sava darba ikdienā.

Lasīt vairāk...

Jauni dokumenti sadaļā „Sociālais dialogs”! (21/10/2018)

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība turpina iesākto darbu pie biedru rosināto jautājumu skaidrošanas un risināšanas.

Lasīt vairāk...

Pievienojies LIDA komandai! (15/10/2018)

LIDA aicina savai komandai pievienoties aktīvus un zinošus biedrus Padomes locekļa amatā. 

Lasīt vairāk...

Par amatpersonu ētiku (12/10/2018)

LIDA aizvien biežāk nākas saskarties ar informāciju par to, ka amatpersonas, pildot savus dienesta pienākumus, piemirst par ētikas normām.

Lasīt vairāk...

LIDA atbalsta papildus finansējuma piešķiršanu VRS (06/10/2018)

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība atbalsta papildus budžeta līdzekļu piešķiršanu Valsts robežsadzes koledžas mācību poligona "Janapole" šautuves infrostruktūras atjaunošanai. 

Lasīt vairāk...