Arhīvs

Jauni dokumenti sadaļā "Sociālais dialogs" (10/06/2018)

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA) turpina aktīvi strādāt pie biedriem aktuālu jautājumu risināšanas.

Lasīt vairāk...

Iestādei ir pienākums informēt sabiedrību par piemērotajiem disciplinārsodiem! (07/06/2018)

Sabiedrības informētība par valsts varas darbību ietilpst Latvijas Republikas Satversmes 1. pantā, un tiesības uz informāciju neatņemami ir tiesību uz vārda brīvību sastāvdaļa, kas ir viens no demokrātiskas sabiedrības pamatiem.

Lasīt vairāk...

LIDA turpinās darbu pie izmaiņām atlīdzības likumā (05/06/2018)

Lai turpinātu iesākto darbu pie izmaiņu rosināšanas atlīdzības likumā un panāktu taisnīgu samaksu par darbu svētku dienās Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrībā izveidota darba grupa. Arodbiedrības biedri tiek aicināti uz aktīvu līdzdalību!

Lasīt vairāk...

LIDA palīdz biedram amatu savienošanas jautājumā! (01/06/2018)

Pie patreiz spēkā esošās atlīdzības sistēmas un esošā atlīdzības apjoma daudziem dienējošajiem aktuāls ir jautājums par valsts amatpersonas amata pienākumu pildīšanas apvienošanu ar darbu citā darba vietā.  

Lasīt vairāk...

Sveicam Ugunsdzēsēju un glābēju dienā! (17/05/2018)

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība sveic Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus profesionālajos svētkos!

Lasīt vairāk...

Noslēgusies LIDA biedru aptauja (16/05/2018)

Noslēgusies Krājaizdevu sabiedrības “Dzelzceļnieks KS” aptauja, kuras mērķis bija noskaidrot LIDA biedru viedokli par krājaizdevu sabiedrības sniegtajiem pakalpojumiem un tās darbību.

Lasīt vairāk...

LIDA biedru aptauja- atlikušas vēl tikai 5 dienas! (10/05/2018)

Mūsu sadarbības partneris  krājaizdevu sabiedrība "Dzelzceļnieks KS" rīkotā LIDA biedru aptauja ilgs vēl tikai 5 dienas. Aicinām aizpildīt aptaujas anketu un izmantot iespēju laimēt 50 EUR dāvanu karti!  

Lasīt vairāk...

Atzīmēsim Mātes dienu! (08/05/2018)

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA) rīko pasākumu par godu Mātes dienai.

Lasīt vairāk...

Par izdienas pensijām (08/05/2018)

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA) regulāri saņem jautājumus no amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm, vai ir plānots palielināt izdienas pensijas vecumu Iekšlietu un Tieslietu ministrijas amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm.

Lasīt vairāk...

LIDA biedru aptauja (03/05/2018)

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība aicina savus biedrus piedalīties sadarbības partnera "Dzelzceļnieks KS" rīkotajā aptaujā un izmantot iespēju laimēt dāvanu karti 50 EUR vērtībā!

Lasīt vairāk...