Arhīvs

Izdienas pensiju sistēma jāsaglabā (12/04/2018)

Iekšlietu ministra un LIDA komentārs par Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) pētījuma datiem par pensijas sistēmu valstī un izdienas pensiju. 

Lasīt vairāk...

Ar aprīli VRS atsevišķu amatpersonu atalgojumam sāks piemērot koeficientu (05/04/2018)

Sākot ar šī gada 20.aprīli Valsts robežsardze (VRS), pagaidām uz laiku līdz 30.jūnijam, sāks piemērot koeficientu 1.10 to amatpersonu atalgojumam, kas dienesta pienākumus pilda uz VRS kuteriem, kuri tiek izmantoti jūras robežas uzraudzībai un ar to saistīto uzdevumu izpildei. 

Lasīt vairāk...

LIDA risina virkni jautājumus ar Ieslodzījuma vietu pārvaldi (05/04/2018)

Pēc biedru iniciatīvas Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA) ir aktualizējusi virkni jautājumus saistībā ar Ieslodzījuma vietu pārvaldi (IeVP).

Lasīt vairāk...

Intervija ar LIDA Valdes priekšsēdētāju Armandu Augustānu (30/03/2018)

Latvijas brīvo arodbiedrību savienības informatīvā izdevuma "LBAS Vēstis" marta numurā publicētā intervija ar A.Augustānu

Lasīt vairāk...

Laba darbinieka fiziskā un psiholoģiskā veselība- pašu dienestu interesēs (26/03/2018)

LIDA ir vērsusies pie dienestu vadītājiem ar lūgumu veicināt tādu apstākļu veidošanu, kas pozitīvi iespaidotu darbinieku veselību.

Lasīt vairāk...

LIDA rosina veikt izmaiņas Ministru kabineta noteikumos un Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumā (19/03/2018)

LIDA vēršas pie atbildīgajām iestādēm ar iniciatīvu veikt izmaiņas normatīvajos aktos ar mērķi uzlabot dienējošo materiālo stāvokli.

Lasīt vairāk...

Tiesa noraida Valsts robežsardzes prasību (14/03/2018)

2018.gada 6.martā Latgales apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģija, izskatot rakstveida procesā vienkāršotas procedūras lietu, pieņēma lēmumu pilnībā noraidīt Valsts robežsardzes (VRS) prasību par zaudējumu piedziņu no amatpersonas.

Lasīt vairāk...

Ieslodzījuma vietu pārvaldes Mācību centrs – skaidrojums par iestādes akreditāciju un mācību programmu licencēšanu (12/03/2018)

LIDA skaidro situāciju ar Ieslodzījuma vietu pārvaldes Mācību centru, tā akreditāciju un mācību programmu licencēšanu.

Lasīt vairāk...

Situācija ar dienesta pakāpēm VUGD – netaisnīga (12/03/2018)

Pēc biedru lūguma LIDA vērsusies pie atbildīgajām amatpersonām ar lūgumu risināt pastāvošo situāciju ar speciālajām dienesta pakāpēm VUGD.

Lasīt vairāk...

LIDA atbalsta Valsts policijas koledžas rīkoto pasākumu (10/03/2018)

Valsts policijas koledža ar saukli “Mēs skrienam par MŪSU Latviju” rīko pasākumu, kas būs veltīts Latvijas Republikas simtgadei!

Lasīt vairāk...