Arhīvs

Jautājums par dienējošo formas tērpiem ir atlikts uz pārāk ilgu laiku (28/01/2018)

LIDA vēršas pie atbildīgajām amatpersonām ar lūgumu skaidrot radušos situāciju saistībā ar formas tērpiem.

Lasīt vairāk...

Tiesībsargs ierosina pārbaudes lietu par VUGD rīkojumu (28/01/2018)

Pēc vairāku biedru ierosinājuma vērsās pie Tiesībsarga ar lūgumu izvērtēt VUGD 2015. gada 13. aprīļa rīkojumu Nr.22-1.7/864 „Par informācijas sniegšanu sakarā ar izceļošanu uz ārvalstīm“.

Lasīt vairāk...

LIDA paplašina piedāvājumu biedriem! (21/01/2018)

LIDA noslēgusi sadarbības līgumu ar Dzelzceļnieks KS un uzsāk pārrunas ar ERGO.

Lasīt vairāk...

KNAB un GRECO eksperti izvērtējot dienestu darbību izzina arī arodbiedrības viedokli

Lai apzinātu patieso situāciju dienestos Eiropas padomes korupcijas apkarošanas eksperti izzina arī arodbiedrības viedokli.

Lasīt vairāk...

Aizvadīts ikgadējas LIDA delegātu kongress

8.decembrī, Valsts policijas koledžas telpās norisinājās Latvijas iekšlietu darbinieku arodbiedrības (LIDA) ikgadējais delegātu kongress.

Lasīt vairāk...

Valsts pārvaldes reforma jāveic domājot par dienējošo labklājību!

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības (LIDA) vadība pēdējo divu nedēļu laikā tikusies ar Iekšlietu ministru R.Kozlovski, Valsts kancelejas vadītāju J.Citkovski, kā arī ar Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Ieslodzījuma vietu pārvaldes vadītājiem.

Lasīt vairāk...

LIDA kļūst par Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības dalīborganizāciju

2017. gada 27. septembrī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) valde LBAS sastāvā uzņēma jaunu dalīborganizāciju – Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrību (LIDA).
Lasīt vairāk...

Nelaimes gadījuma izmeklēšana, ja konstatēts inficēšanās risks

Jebkurai amatpersonai ir nepieciešams ar iesniegumu vērsties pie pārvaldes priekšnieka ar lūgumu izmaksāt kompensāciju, pievienojot ārstniecības iestādes apliecinošus dokumentus. Iestāde nosūtīs uz Iekšlietu ministrijas CMEK, kura arī noteiks veselības bojājumu pakāpi un izmaksājamas summas apmēru.

Lasīt vairāk...

Vai arodbiedrība ir "Pakalpojums"?

Arodbiedrība nav domāta vienreizēja pakalpojuma saņemšanai, bet gan lai nodrošinātu darbiniekam tiesisku aizsardzību gadījumā, ja rodas problēmas dienestā.

Lasīt vairāk...

Par virsstundu samaksas samazināšanu

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība(LIDA) atbalsta Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) kategoriskus iebildumus ieceri samazināt piemaksas apmēru par virsstundām.

Lasīt vairāk...