Arhīvs

Par absolūto aizliegumu (20/05/2020)

LIDA ir saņēmusi Tiesībsarga biroja atbildi uz iesniegumu par amatpersonu atvaļināšanu no dienesta pamatojoties uz neatbilstību Dienesta gaitas likuma 4.panta prasībām.

Lasīt vairāk...

Sveicam profesionālajos svētkos!

LIDA sveic visus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus profesionālajos svētkos un nozares 155.gadadienā!

Lasīt vairāk...

Par izmaiņām izdienas pensiju sistēmā (15/05/2020)

Vakar Valsts sekretāru sanāksmē izsludināts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par izdienas pensijām Iekšlietu ministrijas sistēmas darbiniekiem ar speciālajām dienesta pakāpēm"". 

Lasīt vairāk...

Mobings, bosings vai psiholoģiskais terors? (13/05/2020)

Tiesu prakse šajā jomā Latvijā vēl tikai sāk veidoties un LIDA aktīvi seko līdzi jaunākajiem spriedumiem tajā. Aicinām iepazīties ar jaunāko Augstākās tiesas spriedumu šajā jautājumā.

Lasīt vairāk...

Sveicam Mātes dienā!

LIDA sveic svētkos visas māmiņas, vecmāmiņas un vecvecmāmiņas!

Lasīt vairāk...

Latvijas neatkarības atjaunošanai - 30

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība sveic visus valsts iedzīvotājus Latvijas neatkarības atjaunošanas 30.gadadienā!

Lasīt vairāk...

Svētki darbam un darba cilvēkam. Svētki valstij un demokrātijai.

Lasīt vairāk...

Par mājas dežūru apmaksu (27/04/2020)

Esam sagatavojuši iesnieguma paraugu tām Valsts policijas amatpersonām, kurām nav izmaksāta atlīdzība par mājas dežūrām.

Lasīt vairāk...

IeVP par Covid-19 potenciālo izplatību ieslodzījuma vietās (15/04/2020)

LIDA ir saņēmusi Ieslodzījuma vietu pārvaldes atbildi uz jautājumiem par Covid-19 potenciālo izplatību ieslodzījuma vietās.

Lasīt vairāk...

Par papildatvaļinājuma dienu apmaksu (14/04/2020)

Tiesas pieņēmusi spriedumu, kurā teikts, ka piešķirtā apmaksātā papildatvaļinājuma diena jāapmaksā arī gadījumā, ja tā tiek izmantota brīvdienā vai svētku dienā.

Lasīt vairāk...