Arhīvs

Ģenerālprokuratūra atvainojas LIDA biedram (29/07/2021)

Ģenerālprokuratūra pieņēmusi lēmumu atvainoties LIDA biedram un izmaksāt nodarītā nemantiskā kaitējuma kompensāciju.

Lasīt vairāk...

LIDA biedru aptauja "Par vakcināciju" (12/07/2021)

Lai izzinātu viedokli saistībā ar vakcinācijas procesu, LIDA aicina savus biedrus līdz 16.jūlijam atbildēt uz dažiem ar to saistītiem jautājumiem.

Lasīt vairāk...

Par vakcinācijas procesu (08/07/2021)

Sakarā ar strauji pieaugošo jautājuma aktualitāti acinām biedrus iepazīties ar LIDA viedokli saistībā ar vakcinācijas procesu IeM iestādēs un kopumā.

Lasīt vairāk...

Par iekļūšanu CSNg ar operatīvo dienesta transporta līdzekli (05/07/2021)

Pēc biedru pieprasījuma LIDA lūdza VUGD sniegt informāciju saistībā ar rīcību situācijās, kad amatpersona iekļuvusi CSNg ar operatīvo dienesta transporta līdzekli.

Lasīt vairāk...

Gaidāmi grozījumi Valsts robežsardzes likumā (12/06/2021)

Valsts sekretāru sanāksmē izsludināts Valsts robežsardzes likuma grozījumu projekts ar kuru plānots no likuma izslēgt robežsarga iecelšanas profesionālā dienesta karavīra amatā institūtu.

Lasīt vairāk...

Ministra nomaiņa arodbiedrības darbību nedrīkst ietekmēt (04/06/2021)

LIDA sveic M.Golubevu ar iecelšanu šajā atbildīgajā amatā, kā arī izsaka pateicību S.Ģirģenam par sniegto ieguldījumu iekšlietu nozares attīstībā un novēl veiksmi turpmākajā profesionālajā darbībā.

Lasīt vairāk...

Par Covid-19 piemaksām VUGD (24/05/2021)

LIDA vērsās pie Iekšlietu ministrijas un VUGD ar lūgumu rast iespēju piešķirt Covid-19 piemaksas arī VUGD amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm. Esam saņēmuši atbildes no abām iestādēm.

Lasīt vairāk...

Sveicam profesionālajos svētkos!

Šodien atzīmējama ugunsdzēsēju un glābēju diena! Sveicam profesionālajos svētkos visus ugunsdzēsējus, gan esošos, gan bijušos! Paldies Jums par dienestu!

Lasīt vairāk...