Arhīvs

IeVP darbinieku aptaujas rezultāti (23/09/2019)

20.septembrī LIDA publiski prezentēja IeVP darbinieku aptaujas rezultātus. Aicinam ar tiem iepazīties arī tos, kuri prezentāciju nevarēja apmeklēt klātienē.

Lasīt vairāk...

LIDA paplašinātā sēde (18/09/2019)

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība rīko paplašināto sēdi, kurā īpaši aicināti piedalīties Ieslodzījuma vietu pārvaldes darbinieki!

Lasīt vairāk...

LIDA Juristu dienas septembrī (08/09/2019)

Pēc neliela vasaras pārtraukuma Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība atsāk projektu "Juristu dienas"!

Lasīt vairāk...

LIDA tiekas ar Iekšlietu ministru (01/09/2019)

Galvenie tikšanās laikā skatītie jautājumi bija saistīti ar līdzšinējo un turpmāko IeM un LIDA sadarbību.

Lasīt vairāk...

Par atvaļinājuma naudas izmaksu VRS (30/08/2019)

Šī gada sākumā, atsaucoties uz biedru sniegto informāciju, LIDA vērsās pie VRS ar lūgumu skaidrot, kāpēc darbiniekiem nav veikta savlaicīga atvaļinājuma naudas izmaksa. 

Lasīt vairāk...

LIDA vēršas tiesā (20/08/2019)

Vakar, 19.augustā, LIDA iesniedza prasību Rīgas Administratīvajai rajona tiesai saistībā ar IeVP atteikumu veikt darbinieku algas pārrēķinu.

Lasīt vairāk...

Par nepatiesu ziņu sniegšanu (19/08/2019)

IeVP priekšniece Ilona Spure ir izteikusi publisku apgalvojumu par apsargu un uzraugu vidējo atalgojumu, kurš nesakrīt ar LIDA rīcībā esošo informāciju. LIDA vērsusies pie Ministru prezidenta un Tieslietu ministra ar šo informāciju, kā arī pieprasījusi skaidrojumu par izteikto apgalvojumu.

Lasīt vairāk...

Par virsstundu plānošanu IeVP darba grafikos (16/08/2019)

Šī gada 25.jūlijā IeVP priekšnieka vietniece Tatjana Trocka sniedza interviju laikrakstam "Neatkarīgā", un saistībā ar tajā izteiktajiem apgalvojumiem LIDA vērsās pie IeVP struktūrvienību priekšniekiem ar jautājumiem par darba grafikiem.

Lasīt vairāk...

LIDA iesniedz VP koplīguma projektu (09/08/2019)

Atbilstoši Arodbiedrību likuma 12. panta pirmajai daļai, “arodbiedrībām, pārstāvot un aizstāvot strādājošo darba, ekonomiskās, sociālās un profesionālās intereses, ir tiesības veikt kolektīvās pārrunas, saņemt informāciju un konsultēties ar darba devējiem, darba devēju organizācijām un to apvienībām, slēgt darba koplīgumus (ģenerālvienošanās), pieteikt streikus, kā arī īstenot citas normatīvajos aktos noteiktās tiesības”.

Lasīt vairāk...

Pārtraukums un ēšanas pauze - kas ir kas VRS (08/08/2019)

Pēc biedru lūguma, iepazīstoties ar VRS iekšējiem normatīvajiem aktiem, LIDA vērsās pie iestādes ar lūgumu sniegt iekšējo normatīvo aktu saturošo jēdzienu skaidrojumam.

Lasīt vairāk...