Pieteikties Neste Latvija atlaidei

Uzņēmums Neste Latvija LIDA biedriem piedāvā izdevīgu ilgtermiņa atlaidi ar Neste degvielas karti privātpersonām — 4 centus/litrā. Ja pirms uzpildes Neste automātā ievietosi savu Mans Rimi karti, papildus saņemsi arī Mans Rimi naudu — 2,5 centus par katru litru.

Ja Tev jau ir Neste degvielas karte privātpersonām, tad vis, kas Tev jādara, jānosūta e-pasts uz adresi neste.kartes@neste.com, norādo: vārdu, uzvārdu, klienta līguma Nr., kontakttālruni, LIDA biedra numuru un pievieno norādi “īpašais LIDA piedāvājums”. Ja piemirsies LIDA biedra numurs, tad to varat uzzināt LIDA birojā, sūtot e-pasta vēstuli uz lida@lida.lv.

Savukārt ja Neste degvielas karte privātpersonām Tev vēl nav, tad jāaizpilda elektroniskā pieteikšanās veidlapa, ko vari izdarīt ŠEIT.  Pieteikumā būs nepieciešams norādīt arī LIDA biedra bumuru, tāpēc ja tas piemirsies, tad to varat uzzināt LIDA birojā, sūtot e-pasta vēstuli uz lida@lida.lv.

LIDA informē, ka minētā atlaide paredzēta tikai LIDA biedriem, līdz ar to pēc pieteikuma vai jauna līguma saņemšanas Neste pieprasīs un LIDA nodrošinās biedra identifikāciju, attiecīgi sniedzot uzņēmumam informāciju par biedra personas datiem LIDA biedru reģistrā tik lielā apmērā, kādā tas nepieciešams biedra identifikācijai. Attiecīgi situācijā, kad biedrs izstājas no arodbiedrības, LIDA nodos biedra identificēšanai nepieciešamos personas datus uzņēmumam tik lielā apmērā cik tas nepieciešams, lai uzņēmums varētu izslēgt bijušo arodbiedrības biedru no atlaides saņēmēju loka. Līdz ar to, izvēloties izmantot šo piedāvāto iespēju LIDA biedrs piekrīt, ka LIDA nodos Neste biedra personīgos datus tādā apmērā, kādā tas būs nepieciešams augstāk minēto darbību veikšanas nodrošināšanai. Lai atsauktu savu piekrišanu šādai personas datu apstrādei biedram jāvēršas LIDA birojā nosūtot e-pasta vēstuli uz lida@lida.lv vai sūtot vēstuli Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrībai  uz adresi Gaujas iela 15-6, Vangaži, Ropažu novads, LV-2136. Atsaucot savu piekrišanu personas datu apstrādei augstāk minētajiem mērķiem biedrs automātiski atsakās no iespējas izmantot Neste piedāvāto atlaidi.