Piemaksas IeVP (20/07/2020)

Šī gada 12. maijā Ministru kabinets lēma par papildus finanšu līdzekļu piešķiršanu 518 730 eiro apmērā no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”, lai laika periodā no 2020. gada 1. aprīļa līdz 2020. gada 31. maijam nodrošinātu piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) nodarbinātajiem par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos.

Pēdējās dienās LIDA saņem arvien vairāk satrauktus zvanus no IeVP amatpersonām par piemaksu saistībā ar Covid-19 vīrusa apkarošanu. Biedri norāda, ka kavējas piemaksas aprēķins un izmaksa, paužot šaubas, vai šāda piemaksa vispār tiks izmaksāta. 

LIDA informē visas IeVP amatpersonas un darbiniekus, ka piešķirtie finanšu līdzekļi, COVID- 19 piemaksām nav nekur pazuduši! IeVP norit apjomīgs darbs ar visām struktūrvienībām, lai precizētu to personu loku, kurām šī piemaksa pienākas, un noteiktu, kādā apjomā piemaksa izmaksājama konkrētai amatpersonu grupai.

Vienlaikus LIDA vērš savu biedru uzmanību, ka, ja Jūs laika posmā no 01.04. līdz 31.05. veicāt dienesta pienākumus, kas saistīti ar Covid-19 apkarošanu, un, atbilstoši IeVP noteiktajiem kritērijiem par to pildīšanu pienākas piemaksa, taču Jums nezināmu iemeslu dēļ piemaksa netika izmaksāta, vērsties ar iesniegumu pie cietuma vadības un LIDA.

« Atpakaļ uz sarakstu