Pieteikties svētku paciņai

Lai uzlabotu procesus, kas saistās ar pieteikšanos Ziemassvētku paciņām, esam ieviesuši jaunu informācijas apkopošanas un reģistrācijas sistēmu. Turpmāk, lai saņemtu Ziemassvētku paciņu, nebūs jāveic atsevišķa pieteikšanās katru gadu. Tā vietā esam izveidojuši anketu, kurā biedram informācija jāievada tikai vienu reizi un LIDA birojs sekos līdzi tam, kam un cik Ziemassvētku paciņas jānogādā. Līdz ar to biedram no savas puses tikai jāaizpilda anketa, norādot visu prasīto informāciju, kā arī pievienojot sniegtās informācijas apstiprinošu dokumentu - bērna dzimšanas apliecības kopija (vēlams PDF formātā). Dzimšanas apliecības kopija tiks izmantota tikai un vienīgi biedra sniegtās informācijas pārbaudei. Pēc informācijas pārbaudes tā tiks dzēsta no LIDA izmantotajiem serveriem, netiks uzglabāta nedz fiziskā, nedz elektroniskā veidā un netiks izmantota citiem mērķiem. 

Savukārt, lai Ziemassvētku paciņas sasniegtu saņēmējus bez liekiem kavējumiem, aicinām biedrus ne tikai savlaicīgi informēt LIDA biroju par izmaiņām anketā norādītajā kontaktinformācijā, bet arī sekot līdzi LIDA publicētajai informācijai interneta vietnē www.lida.lv un sociālo tīklu kontos.

Tāpat vēlamies atgādināt, ka Ziemassvētku paciņas paredzētas LIDA biedru bērniem līdz 12 gadu vecumam (ieskaitot), nevis pašiem biedriem. Līdz ar to situācijās, kad abi bērna vecāki ir LIDA biedri, šo anketu aizpilda tikai viens no viņiem. Ja tomēr anketu būs aizpildījuši abi vecāki, sniedzot vienu un to pašu informāciju, LIDA birojs vienu no pieteikumiem anulēs. 

Pieteikuma anketu var aizpildīt apmeklējot šo saiti – PIETEIKT SVĒTKU PACIŅU!