Jauni dokumenti sadaļā „Sociālais dialogs”! (18/04/2019)

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA), pēc biedru rosinājuma, vērsās pie iekšlietu un tieslietu ministriem ar lūgumu pārskatīt kārtību, kādā zaudē spēku uz likuma pamata izdotie Ministru kabineta noteikumi.

LIDA ieskatā patreiz pastāvošā kārtība saistībā ar kārtību, kādā zaudē spēku uz likuma pamata izdotie Ministru kabineta noteikumi, ir ļoti bīstama un var nodarīt milzīgus zaudējumus gan valsts budžetam, gan apdraudēt valsts un sabiedrības drošību. Kā argumentu sava viedokļa pamatojumam LIDA min situāciju, kurā divu mēnešu laikā neviena valsts institūcija nebija vērsusi uzmanību, ka no 2019.gada 1.janvāra spēku zaudēja Ministru kabineta noteikumi un to vietā nav izstrādāti un pieņemti citi noteikumi vai noteikts cita veida regulējums.

Lai informētu biedrus par minētā jautājuma risināšanas gaitu sadaļā Sociālais dialogs esam ievietojuši sekojošos dokumentus:

# Iekšlietu ministrija

  • LIDA vēstule IeM un TM "Par kārtību, kādā zaudē spēku uz likuma pamata izdotie Ministru kabineta noteikumi"
  • IeM vēstule "Par kārtību, kādā zaudē spēku uz likuma pamata izdotie Ministru kabineta noteikumi"

Sadaļa Sociālais dialogs pieejama tikai LIDA biedriem, kuri reģistrējušies kā www.lida.lv lietotāji.

Saviem biedriem atgādinām, ka arodbiedrība var risināt tikai tādus jautājumus, informācija par kuriem saņemta no tās biedriem. Tāpēc lūdzam savus biedrus, saskaroties ar savu interešu un tiesību iespējamu aizskārumu darba vietā, nekavējoties par to informēt arodbiedrību, sazinoties ar LIDA biroju vai savu reģionālo pārstāvi!

 

« Atpakaļ uz sarakstu