​​Par atbalstu Polijas policistu arodbiedrības protesta akcijai (11/07/2018)

LIDA izsaka atbalstu Polijas policistu arodbiedrības rīkotajai protesta akcijai (plašāka informācija pieejama šeit), pieprasot atalgojuma celšanu, un pildīt valdības agrāk izteiktos solījumus uzlabot policijas darbinieku materiālo stāvokli un sociālās garantijas.

Polijas policistu arodbiedrība uzsāka visas valsts protesta akciju, pieprasot solīto algas pielikumu par 150 euro. Iekšlietu ministrija uzsākusi pārrunas ar Policijas arodbiedrību (plašāka informācija pieejama šeit), uzsverot, ka valsts iekšējai drošībai jābūt vienai no prioritātēm valdības darbībā.

LIDA jau vairākus gadus sadarbojas ar Polijas policistu un robežsargu arodbiedrībām, apmainās ar savstarpēju pieredzi, kas ļauj stiprināt arodbiedrību kustību, kā arī tiek stiprināta valsts drošība un iedzīvotāju uzticēšanās valstij.

LIDA cer, ka Polijas valdība ieklausīsies policistu arodbiedrības priekšlikumos un pildīs agrāk solīto - piešķirt līdzekļus atalgojuma celšanai un sociālo garantiju uzlabošanai.

LIDA aicina arī tās Iekšlietu ministrijas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonas, kuras vēl nav pievienojušās LIDA, darīt to, lai kopīgiem spēkiem veicinātu ar dienesta apstākļiem, tai skaitā atalgojumu, saistīto jautājumu risināšanu!

« Atpakaļ uz sarakstu