100 par godu VRS 100 (05/10/2019)

Straujiem soļiem tuvojas Valsts robežsardzes (VRS) 100.gadadiena, kuru atzīmēsim 7.novembrī. Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA) vēlas sagādāt jubilārei šajos svētkos īpašu dāvanu - aktīvus un veselus darbiniekus un valsts iedzīvotājus! 

Kā mēs visi labi zinām, tad viens no labas veselības stūrakmeņiem ir sportiskās aktivitātes. Tāpēc, lai sagādātu šādu dāvanu, LIDA, izmantojot interneta vietnes endomondo.com sniegtās iespējas, ir izveidojusi izaicinājumu visiem Latvijas iedzīvotājiem - 100 par godu Valsts robežsardzes 100! Izaicinājuma mērķis - laika posmā no 7.oktobra līdz 7.novembrim noskriet vai noiet vismaz 100 kilometrus. Iegūt vairāk informācijas par dalības noteikumiem, kā arī pieņemt šo izaicinājumu varat ŠEIT!

Un, protams, neizpaliks arī balvas aktīvākajiem dalībniekim! Trīs labāko rezultātu (visvairāk kilometri) īpašnieki starp LIDA biedriem saņems attiecīgi 100, 75 un 50 euro vērtas dāvanu kartes no sporta preču veikala "Sportland". Savukārt labākā rezultāta (visvairāk kilometri) īpašnieks starp pārējiem dalībniekiem (tiem, kuri nav LIDA biedri) saņems 100 euro vērtu dāvanu karti no sporta preču veikala "Sportland".

LIDA aicina visus kopīgi sarūpēt šo dāvanu VRS lielajā jubilejā!

 

« Atpakaļ uz sarakstu