Arhīvs

Noslēdzies LIDA zīmējumu konkurss (01/08/2020)

Atzīmējot savas pastāvēšanas 10.gadadienu LIDA organizē vairākus pasākumus, kuru starpā ir arī zīmējumu konkurss "Mani vecāki darbā", kas nu ir noslēdzies.

Lasīt vairāk...

Līgo! Līgo! Līgo!

Lustīgu visiem līgošanu! Un atceramies - drošība pirmajā vietā! 

 

 
Lasīt vairāk...

Attaisnota prombūtne - 8 stundu darba diena? (21/06/2020)

Ar Augstākās tiesas Rīcības sēdes lēmumu atstāts spēkā Administratīvās apgabaltiesas spriedums, ar kuru noraidīta LIDA biedra prasība par pārrēķina veikšanu.

Lasīt vairāk...

LIDA viedoklis saistībā ar izdienas pensiju sistēmu (10/06/2020)

Atsaucoeties uz LBAS aicinājumu, LIDA ir paudusi savu viedokli saistībā ar izdienas pensiju sistēmu. Aicinām ar to iepazīties arī savu biedrus.

Lasīt vairāk...

Par Covid-19 piemaksām Valsts policijā (21/05/2020)

Valsts policijas izplatījusi paziņojumu saviem darbiniekiem saistībā ar tā saucamo Covid-19 piemaksu aprēķināšanas un izmaksas kārtību iestādē.

Lasīt vairāk...

Par absolūto aizliegumu (20/05/2020)

LIDA ir saņēmusi Tiesībsarga biroja atbildi uz iesniegumu par amatpersonu atvaļināšanu no dienesta pamatojoties uz neatbilstību Dienesta gaitas likuma 4.panta prasībām.

Lasīt vairāk...

Sveicam profesionālajos svētkos!

LIDA sveic visus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus profesionālajos svētkos un nozares 155.gadadienā!

Lasīt vairāk...

Par izmaiņām izdienas pensiju sistēmā (15/05/2020)

Vakar Valsts sekretāru sanāksmē izsludināts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par izdienas pensijām Iekšlietu ministrijas sistēmas darbiniekiem ar speciālajām dienesta pakāpēm"". 

Lasīt vairāk...

Mobings, bosings vai psiholoģiskais terors? (13/05/2020)

Tiesu prakse šajā jomā Latvijā vēl tikai sāk veidoties un LIDA aktīvi seko līdzi jaunākajiem spriedumiem tajā. Aicinām iepazīties ar jaunāko Augstākās tiesas spriedumu šajā jautājumā.

Lasīt vairāk...

Sveicam Mātes dienā!

LIDA sveic svētkos visas māmiņas, vecmāmiņas un vecvecmāmiņas!

Lasīt vairāk...