IeM sagatavojusi informatīvo ziņojumu par atalgojuma palielināšanu dienestos nodarbinātajiem (07/04/2022)

Informatīvais ziņojums “Par priekšlikumiem atlīdzības palielināšanai Iekšlietu ministrijas un Tieslietu ministrijas institūcijās nodarbinātajiem, kas nodrošina valsts iekšējās drošības stiprināšanas pasākumu īstenošanu” (turpmāk – informatīvais ziņojums) sagatavots, lai izpildītu Ministru kabineta 2022. gada 22. marta sēdē (protokols Nr. 17, 22-TA-902 “Informatīvais ziņojums “Par priekšlikumiem pakāpeniskai finansējuma palielināšanai valsts aizsardzības spēju un iekšējās drošības stiprināšanai un aizsardzības budžeta pakāpeniskam pieaugumam”” 5. punkts) doto uzdevumu, kas paredz konceptuāli atbalstīt nepieciešamību palielināt atlīdzību Iekšlietu ministrijas un Tieslietu ministrijas institūcijās strādājošiem, kas nodrošina valsts iekšējās drošības stiprināšanas pasākumu īstenošanu saistībā ar plaša mēroga Krievijas militāro agresiju pret Ukrainu un pieaugošiem ģeopolitiskiem riskiem un Iekšlietu ministrijai sadarbībā ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju un Valsts kanceleju divu nedēļu laikā iesniegt Ministru kabinetā attiecīgu informatīvo ziņojumu.

Ziņojumā ministrija sniegusi savu vērtējumu patreizējai situācijai nozarē, kā arī izteikusi virkni priekšlikumus turpmākajai rīcībai, tai skaitā atlīdzības paaugstināšanu amatpersonām.

Aicinām biedrus iepazīties ar šī ziņojuma saturu (pievienots zemāk), kā arī sekot līdzi šī jautājuma tālākajai virzībai. Ar pilnu dokumenta pielikumu saturu varat iepazīties ŠEIT.

 

« Atpakaļ uz sarakstu