LIDA "Juristu dienas" (06/10/2018)

Arodbiedrības juristi ikdienā saskaras ar daudziem biedru uzdotajiem jautājumiem, kā arī daudz laika velta tam, lai skaidrotu dienesta gaitu reglamentējošo normatīvo aktu normas un to nozīmi. Lai uzlabotu informācijas pieejamību biedriem, kā arī lai veicinātu biedru izpratni par dienesta gaitu reglamentējošo normatīvo aktu saturu, LIDA uzsāk jaunu projektu - Juristu dienas.

Juristu dienu ietvaros LIDA juristi regulāri apmeklēs dažādas Latvijas pilsētas, lai klātienē tiktos gan ar LIDA biedriem, gan citām IeM sistēmā un IeVP dienējošajām amatpersonām un darbiniekiem. Tikšanās laikā juristi atbildēs uz apmeklētāju interesējošajiem jautājumiem, kā arī sniegt informāciju par LIDA darbību. 

Pirmās tikšanās ar interesentiem Juristu dienu ietvaros norisināsies 17.oktobrī Daugavpilī un 18.oktobrī Rēzeknē! 

Savukārt, lai veicinātu biedru izpratni saistībā ar dienesta gaitu regulējošo normatīvo aktu saturu, LIDA juriste Alise Rozīte uzsākusi publikāciju sērijas sagatavošanu par tēmu Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums. 

Publikācijās plānots sniegt plašāku juridisko skaidrojumu par tiem jautājumiem saistībā ar Dienesta gaitas likumi, ar kuriem visbiežāk savā darbā saskaras arodbiedrības juristi. Materiāla saturs tiks veidots balstoties uz arodbiedrības darbības laikā gūto pieredzi, tai skaitā tiesu praksi. 

« Atpakaļ uz sarakstu