Ziņas

IeM viedoklis par mājas dežūrām (27/03/2020)

LIDA vērsās pie Iekšlietu ministrijas ar lūgumu skaidrot virkni jautājumus, kas saistīti ar mājas dežūrām un to organizēšanu. Aicinām iepazīties ar ministrijas sniegtajām atbildēm.

Lasīt vairāk...

Esi atbildīgs! (23/03/2020)

Sociālā pašizolācija reālajā vidē ir ievērojami palielinājusi socializēšanos interneta un digitālajā vidē, tai skaitā sociālajos tīklos, tādēļ nebūs lieki atkārtot dažas elementāras lietas, kas ar to saistās.

Lasīt vairāk...

Izmaiņas LIDA biroja darbā! (16/03/2020)

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības birojs pārtrauc apmeklētāju pieņemšanu!

Lasīt vairāk...

Par dienesta pienākumu pildīšanu nakts laikā (12/03/2020)

Aicinām iepazīties ar Iekšlietu ministrijas viedokli par to, kā, organizējot dienesta pienākumu izpildes laiku amatpersonām, kurām ir bērni līdz trīs gadu vecumam, būtu interpretējamas dienesta attiecības regulējošās likuma normas.

Lasīt vairāk...

IeM atbilde saistībā ar mēnešalgu apmēru 2020.gadā (10/03/2020)

4.februārī LIDA vērsa Iekšlietu ministrijas uzmanību uz to, ka daudzi dienējošie nav apmierināti ar notikušajām izmaiņām viņiem noteiktajā atalgojumā. Aicinām iepazīties ar pilnu ministrijas sniegto atbildi.

Lasīt vairāk...

Valsts robežsardzes vadība gatava strādāt ar LIDA (09/03/2020)

Piektdien, 6.martā, Valsts robežsardzes Galvenajā pārvaldē notika Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības (LIDA) un Valsts robežsardzes (VRS) vadības pārstāvju tikšanās. Tikšanās laikā pārrunāti LIDA biedriem aktuāli jautājumi, kā arī jautājumi, kas saistīti ar turpmāko savstarpējo sadarbību.

Lasīt vairāk...

LIDA aicina uz tikšanos IeVP vadību (03/03/2020)

Latvijas iekšlietu darbinieku arodbiedrība vērsusies pie Ieslodzījuma vietu pārvaldes vadības ar aicinājumu rīkot savstarpējo tikšanos, lai kopīgi strādātu pie 24 stundu dežūrmaiņu atgriešanas.

Lasīt vairāk...