Pavasara aktivitātes Daugavpilī (13/02/2018)

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA) līdz šim saviem biedriem ir regulāri organizējusi dažādus pasākumus ar mērķi veicināt biedru saliedētību. Arī šis gads nav izņēmums un jau marta mēnesī Daugavpilī norisināsies divi no šādiem pasākumiem.

3.martā visi LIDA biedri no Daugavpils un tuvējās apkārtnes tiek aicināti piedalīties pirmajā šī gada pavasara talkā. Šis nebūs pirmais šāda veida pasākums, ko organizē LIDA, un arī šoreiz palīdzēsim kādam no mūsu biedriem veikt lielos pavasara darbus. Talkas norises vieta- Daugavpils novada Kalkūnes pagasta "Kalēji" (ja pasākuma dienā rodas problēmas atrast minēto vietu, tad pēc norādēm vērsties pa tālruni 25929889). Iegūt vairāk informācijas par pasākumu un pieteikties dalībai var līdz 23.februārim, sazinoties pa tālruni ar LIDA padomes locekli J.Maļecku (t. 26007158). Uz pasākumu vēlams līdzi ņemt laika apstākļiem atbilstošu apģērbu, rokas instrumentus (zāģi, cirvi, motorzāģi, u.c.), kā arī labu garstāvokli un darba sparu. Pēc labi padarīta darba būs iespēja atgūt spēkus apmeklējot pirtiņu, tāpēc vēlams līdzi paņemt arī šai aktivitātei paredzētus piederumus. Par ugunskuru, siltu kafiju un tēju, kā arī uzkodām parūpēsimies mēs.

Savukārt 8.martā aicinam visas sievietes izmantot iespēju apmeklēt augļu un dārzeņu dekorēšanas (Carving) meistarklasi. Šī būs lieliska iespēja kā pieredzējuša meistara vadībā pilnveidot savas kulinārās iemaņas, lai pēcāk pārsteigtu savus mīļotos un citus ar krāsņi dekorētiem ikdienas ēdieniem un svinību galdiem. Pasākums norisināsies Daugavpilī, Enerģētiķu ielā 7. Sākums plkst. 17:30. Pieteikšanās pasākumam līdz 7.martam pa tālruni 26007158 (J.Maļecka).

        

« Atpakaļ uz sarakstu