LIDA triatlons

 

 

Kustība – tā ir dzīvība, veselība, dzīvesprieks.

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA)  aicina visus Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādēs un Ieslodzījuma vietu pārvaldē nodarbinātos (gan amatpersonas, gan darbiniekus), un, protams, arī tos LIDA biedrus, kuri strādā citās iestādēs, pieņemt 3 mēnešu aktivitāšu izaicinājumus, ko esam nosaukuši par „LIDA triatlonu”.

LIDA triatlons ir 3 mēnešu izaicinājums 3 dažādās aktivitātēs. Jūlijs – skriešanas mēnesis, augusts – pastaigu mēnesis, bet septembris – velo mēnesis.

Labākos katrā disciplīnā, kā arī tos, kuri uzrādīs labākos rezultātus visās trīs disciplīnās kopā, sagaida vērtīgas balvas.

Izaicinājumi norisināsies izmantojot interneta vietnes Endomondo sniegtās iespējas.

Saite uz jūlija izaicinājumu - http://www.endomondo.com/challenges/43905550

Saite uz augusta izaicinājumu – http://www.endomondo.com/challenges/43905575

Saite uz septembra izaicinājumu - http://www.endomondo.com/challenges/43905609

Piedaloties izaicinājumā dalībnieks piekrīt, ka LIDA var izmantot izaicinājuma ietvaros iegūtos datus jebkuros plašsaziņas līdzekļos, kā arī LIDA interneta vietnē un sociālo tīklu profilos, pilnā apjomā vai atsevišķas to daļas bez īpašas saskaņošanas, tajā skaitā fotogrāfijās, izmantot ar izaicinājuma un LIDA darbību saistītos drukas darbos, video ierakstos, publiski pārraidīt televīzijā neierobežotā apjomā un laika periodā Latvijā un ārpus valsts robežām.